Кола се запали при верижна катастрофа на пътя Асеновград - Смолян
Тежък случай е станал на наш път.
Катастрофа сред три автобила е станала на пътя Асеновград-Смолян, в сектор преди Чепеларе, осведомят от Областната дирекция на полицията в Смолян.
Една от колите се е запалила, изгасена е от екип на пожарната. И трите коли са били с летни гуми по заснежения път.
Заради случая за известно време е било лимитирано придвижването по трасето, само че естественото прекосяване на коли към този момент е възобновено. При конфликта няма ранени пасажери, нанесени са единствено материални вреди на колите, заяви кореспондентът на Българска телеграфна агенция в Смолян Христина Георгиева.
Сняг вали в съвсем цялата Смолянска област, пътищата се разчистват и опесъчават. Остава в действие ограничаването за придвижване на товарни коли над 12 тона с ремаркета и полуремаркета през проходите „ Рожен “ и „ Превала “, оповестиха от Областното пътно ръководство.




